Obchodný zástupca

MIVA Market, spol. s r.o.

Mlynská 13, 053 11 Smižany, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
600-3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov v spádovej oblasti, vyhľadávanie nových zákazníkov, hľadanie nových obchodných príležitostí, prieskum trhu, zodpovednosť za obchod v celej dobre jeho trvania (od získania zákazníka až po vyplatenie faktúry), pravidelný reporting, zorientovanie sa na trhu.

Prehľadný systém odmeňovania založený na realizovaných obchodoch, úvodné zaškolenie a podpora zo strany firmy počas rozbehu, flexibilný pracovný čas, práca vo firme s vyše 20 ročnou tradíciou, neobmedzený platový strop.

Hľadáme človeka schopného vyťažiť z príležitosti ktoré sú na trhu, veľkou výhodou je skúsenosť v B2B obchode.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou, nie však podmienkou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, osobnostné predpoklady "dobrého obchodníka", schopnosť predvídať dianie na trhu, vytrvalosť, flexibilita v myslení, dobrá schopnosť time managementu.

Veľkoobchod s týmito sortimentnými náplňami:

1/s protikoróznymi a obalovými materiálmi (VCI fólie a papier, vysušovadlá)
2/ so zásobníkmi na priemyselnú hygienu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2421977  Dátum zverejnenia: 3.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-3000