Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Predavač, pokladník v mäsiarni

MITESO s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacodmeny za prácu nadčas a odmeny za dosiahnutie žiadaného obratu, individualne odmeny od riaditela maloobchodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, rezanie mäsových výrobkov, príprava mäsa
Práca s registračnou pokladňou
Dokladanie tovaru
Kontrola záruk predávaného tovaru

Mzdové podmienky: 850 eur v hrubom základný plat + neobmedzené odmeny za dosiahnutý obrat, stravné lístky
Vianočné odmeny
Možnosť kariérneho rastu v spoločnosti
Pravidelný stabilný príjem, mzda vyplatená načas

Pošlite nám Vás životopis a my Vás pozveme na pracovný pohovor, kde preberieme všetky detaily ponuky práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mäsiarstvo, potraviny

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Počet rokov praxe

1

-príjemné vystupovanie
-ochota neustále sa vzdelávať
-zodpovednosť
-komunikatívnosť
-skúsenosť s obsluhovaním zákazníkov
-prax s prácou na pokladni
-hygienické minimum alebo vyučenie v odbore

Záleží nám na kvalite a čerstvosti, a preto ponúkame každý deň čerstvé mäso prvotriednej kvality, priamo z našej rozrábky. Tu okrem spomínaného prvotriedneho mäsa pochádzajúceho z našej vlastnej rozrábky nájdete aj mäsové výrobky od našich dlhoročných partnerov ako aj dalšie potraviny bežnej spotreby.

V našich predajňiach pracujú skúsení pracovníci s dlhodobou praxou v odbore. Všetci sú vyzbrojení ochotou poradiť pri výbere a spríjemniť nakupovanie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4077084  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac