Asistentka projektového manažéra

Mischer Welding, s.r.o.

Miesto práce
Nadjazdová 2, 971 01 Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátku na pozíciu asistentky projektového manažéra.
Náplň práce bude upresnená pri prac.pohovore.

Ponúkame stabilný príjem, osobný rast, kariérny postup.

Informácie o výberovom konaní

na pohovor priniesť so sebou pracovný životopis

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, ochota učiť sa nové veci, samostatnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa realizáciou výrobných i montážnych prác pre spoločnosti zaoberajúce sa strojárskou výrobou, stavebno-strojárskou činnosťou, montážnou činnosťou v oblasti energetiky a nakoniec inžinierskou činnosťou pre celý sektor strojárenstva a energetiky so zameraním sa prioritne na činnosti v zmysle EN 719.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1791494  Dátum zverejnenia: 4.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou