Rozširujúce sa Wellness centrá príjmu nových kolegov - poradca/-kyňa

Miroslav Řezníček - MIKI

Šaštín - Stráže, Rajec, Rajecké Teplice, okres Malacky, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žilina, okres Púchov, okres Trenčín, okres Senica, okres Humenné, okres Prešov, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poradenstvo v oblasti krásy a starostlivosti o pleť, riešenie kozmetických problémov
-poradenstvo v oblasti regulácie hmotnosti - chudnutie, priberanie, nárast svalovej hmoty
- riešenie zdravotných problémov a ich prevencia
- športová výživa a predchádzanie športovým zraneniam
-riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov v oblasti zdravého životného štýlu
-ovládanie wellness prístrojov,
-zákaznícky servis,maloobchod, veľkoobchod

príjemné pracovné prostredie v priateľskom kolektíve
bonusy, odmeny, dovolenky
možnosť privyrobiť si aj pre mamičky na MD a študentov od 18 rokov ako dlhodobá brigáda

V prípade záujmu prosím o zaslanie Vášho životopisu. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu, ale kontaktovať budeme iba tých, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, rozhodnosť, ochota učiť sa nové veci, zodpovednosť, samostatnosť pri riešení úloh, schopnosť pracovať v tíme.

Obchodná firma, zaoberajúca sa prácou v oblasti poradenstva, maloobchodu a veľkoobchodu v komodite potravín, kozmetiky a drogérie. Pracujeme s prírodnou kozmetikou Nouri Fusion.
Budovanie nových poradensko - odbytových wellness centier v rámci celého Slovenska.
Poradenstvo a predaj v oblasti vrcholovej, ale aj rekreačnej športovej výživy a funkčných potravín.
Taktiež sa zaoberáme, v spolupráci so zahraničnými partnermi, plánovaním a marketingovou podporou rozvoja našej spoločnosti v rámci EU.
Práca u nás je na licenčnú zmluvu, ktorá je spoplatnená ročným účtovným poplatkom od 69.- Eur.
ID: 1807892  Dátum zverejnenia: 21.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1500 EUR/mesiac