Odborný certifikovaný poradca v oblasti zdravotnej prevencie, zdravia a krásy

Miroslav Řezníček - MIKI

Šaštín Stráže, Rajec, Rajecké Teplice, okres Malacky, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Senica, okres Prešov, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme empatických a komunikačne zdatných ľudí, ktorých baví pomáhať ľuďom.
1, poradca - konzultácie, poradenstvo a služby v oblasti:
zdravotnej prevencie, detoxikácie organizmu, výživy a regenerácie, športovej výživy a predchádzania športovým zraneniam, správnej starostlivosti o pleť
- tvorba jedálničkov, vzdelávanie klientov a zákaznický servis
Garantovaný príjem- 8,- Eur /hod

Po zvládnutí pozície poradcu
2. manažér pobočky - výber spolupracovníkov, vedenie pobočky a zodpovednosť za edukačnú činnosť
- zodpovednosť za marketingové aktivity
Príjem od 800,- do 1500 Eur

Zabezpečené zaškolenie, firemné benefity, možnosť kariérneho rastu a vybudovanie vlastného biznisu.
Pružná pracovná doba.

Informácie o výberovom konaní

Každého záujemcu prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len tých, ktorý splnia naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné informácie o oblasti wellness
- silná vnútorná motivácia
- chuť vzdelávať sa a byť profesionálom v danej oblasti
- ochota pracovať v tíme a pracovať na sebe

Obchodná firma, zaoberajúca sa prácou v oblasti poradenstva, maloobchodu a veľkoobchodu v komodite potravín, kozmetiky a drogérie. Pracujeme s prírodnou kozmetikou Nouri Fusion.
Budovanie nových poradensko - odbytových wellness centier v rámci celého Slovenska.
Poradenstvo a predaj v oblasti vrcholovej, ale aj rekreačnej športovej výživy a funkčných potravín.
Taktiež sa zaoberáme, v spolupráci so zahraničnými partnermi, plánovaním a marketingovou podporou rozvoja našej spoločnosti v rámci EU.
Práca u nás je na licenčnú zmluvu, ktorá je spoplatnená ročným účtovným poplatkom od 69.- Eur.
ID: 1786946  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1500 EUR/mesiac