Sieť Wellness centier prijme nové kolegyne a kolegov na pozície - kozmetička, wellness trenér a supervízor pobočky

Miroslav Řezníček - MIKI

Šaštín - Stráže, Rajec, Rajecké Teplice, okres Malacky, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Senica, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kozmetička - práca s klientmi, ošetrovanie, poradenstvo,vypracovanie dlhodobých programov používania kozmetických výrobkov a následná starostlivosť o zákazníkov
-wellness tréner - práca s klientmi, primárna prevencia, diagnostika a riešenie zdravotných problémov, vypracovávanie programov na zmenu životného štýlu a následná dlhodobá starostlivosť, vedenie špecializovaných kurzov
-supervízor - práca s reklamou, výber nových spolupracovníkov, zaškolovanie a vedenie pobočky

pružná pracovná doba,príjemné pracovné prostredie v priateľskom kolektíve
možnosť privyrobenie aj pre mamičky na MD a študentov nad 18 rokov
vybraných uchádzačov zaškolíme,

V prípade záujmu prosíme o zaslanie vášho životopisu.Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu ponuku, ale kontaktovať budeme iba tých, ktorý spĺňajú naše požiadavky.

Neponúkame prácu v Bratislave!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, vzťah ku klientom, chuť učiť sa nové veci, samostatnosť, tímová spolupráca

Obchodná firma, zaoberajúca sa prácou v oblasti poradenstva, maloobchodu a veľkoobchodu v komodite potravín, kozmetiky a drogérie. Pracujeme s prírodnou kozmetikou Nouri Fusion.
Budovanie nových poradensko - odbytových wellness centier v rámci celého Slovenska.
Poradenstvo a predaj v oblasti vrcholovej, ale aj rekreačnej športovej výživy a funkčných potravín.
Taktiež sa zaoberáme, v spolupráci so zahraničnými partnermi, plánovaním a marketingovou podporou rozvoja našej spoločnosti v rámci EU.
Práca u nás je na licenčnú zmluvu, ktorá je spoplatnená ročným účtovným poplatkom od 69.- Eur.
ID: 1719690  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1500 EUR/mesiac