Reagujte bez životopisu

Dispečérka v poruchovej službe

Miroslav Marek

Bratislava II, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kompletné vybavenie objednávok od tel. prijatia až po vyplatenie služby
-práca s hotovosťou
-samostatné riešenie "ad hoc" neočakávaných udalostí (vybavenie rozkopávkového povolenia, vyhľadávanie na internete,...)
-blízka spolupráca s inštalatérmi (koordinácia výjazdov, zadeľovanie práce, logistika, určovanie priorít)
-písanie cenových ponúk, e-mailová komunikácia
-vyhľadávanie materiálu a doplnkových služieb na internete

práca vhodná pre aktívnu dôchodkyňu

Informácie o výberovom konaní

práca na živnosť (možnosť dohody)
predchádzajúca práca s hotovosťou veľkou výhodou
predchádzajúca práca v rodinnej firme výhodou
práce aj pre aktívne dôchodkyne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

asertivita, orientácia na zákaznika, lojálnosť voči firme, flexibilita, schopnosť okamžite reagovať, orientácia na výsledok, odolnosť voči stresu

Poruchová služba, odstraňovanie havarijných stavov v oblasti elektriky, kanalizácie, rozvody vody, kúrenia, plynu.
nepravidelný pracovný čas, práce celá Bratislava a okolie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1857299  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.