Asistentka predaja Žilina - Crystals from Swarovski

Miroslav Janto - Vaga

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu Narnia Crystals! Charakterizovali by sme ako ako veľmi pozitívne ladení kolektív s chuťou do práce, ak máte rovnaké alebo podobné preferencie tak neváhajte nám zaslať svoj životopis!

Aké charakteristiky by mala mať naša nová asistentka predaja?

- chuť do práce a pro-aktívny zákaznícky servis,
- cit pre detail v rámci aranžmánu vitrín so šperkami,
- tímového ducha v rámci kolegiality,
- pozitívnu energiu pre príjemnú atmosféru na predajni.

Ak to nie je pre Vás prekážkou, tak hľadáme práve Vás!

- motivujúce platové ohodnotenie + výkonnostné prémie
- zamestnanecké benefity
- vstupné školenie
- dlhodobá pracovná perspektíva a profesijný rozvoj
- práca v stabilnej firme

Budeme uprednostňovať životopisy s fotografiou. Do mailu prosíme uviesť preferenciu - "Záujem o brigádu" alebo "Záujem o prácu". Vaše CV prosíme zaslať e-mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

- komunikatívnosť, dynamickosť, flexibilita, zodpovednosť
- záujem o šperky
- proaktívny prístup k zákazníkovi (PODMIENKA)
- skúsenosť s prácou v obchode výhodou, nie však podmienkou
- príjemný vzhľad a pozitívne vystupovanie
- chuť zlepšovať svoje schopnosti

Miroslav Janto - Vaga je stabilná firma, na trhu od roku 1992 je prevádzkovateľom maloobchodu v rámci segmentu služieb automobilového priemyslu a segmentu značkových šperkov celosvetovej módnej značky operujúcej od roku 1895.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2727648  Dátum zverejnenia: 16.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore