Asistent poslanca

SPOLU - občianska demokracia

Miesto práce
budova NR SR, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.09.2010
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme formou otvoreného výberového konania asistenta pre poslanca NR SR Miroslava Beblavého (SDKÚ-DS), ktorý zároveň pôsobí ako docent verejnej politiky na FSEV UK.

Rozsah práce je cca 25-30 hodín týždenne, vyžadujú sa:
- veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
- analytické zručnosti s orientáciou na oblasť verejnej politiky
- schopnosť samostatne pracovať a organizačné schopnosti
- vysoká miera orientácie vo verejnej politike
- záujem o otázky verejnej politiky, akademický svet a výskum

Asistent bude čiastočne platený zo zdrojov NR SR (činnosť asistenta poslanca) a čiastočne z iných zdrojov (činnosť asistenta pre osobu vysokoškolského pedagóga a výskumníka).

Práca je vhodná najmä pre študenta vysokej školy v Bratislave, optimálne v 2.-4. ročníku, keďže sa vyžaduje dvojročný záväzok spolupráce.

Šancu majú najmä uchádzači, ktorí preukážu:
- znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni niektorým z medzinárodne akceptovaných certifikátov a/alebo dlhodobým štúdium v anglosaskej krajine
- študijný pobyt v rámci strednej / vysokej škole v zahraničí, optimálne na niektorej prestížnej škole
- úspech v olympiádach, absolvovanie letných škôl a iné aktivity, ktoré preukazujú nadanie, ale aj vôľu uchádzača
- odporúčania od osôb na Slovensku alebo v zahraničí, ktoré sú všeobecne uznávanými osobnosťami

prístup do budovy NR SR

na základe písomných prihlášok vyberieme 5-10 uchádzačov na tzv. shortlist, tí následne prejdú osobným pohovorom a iným testovaním, z ktorého vyjde víťazný uchádzač.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právnicke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPOLU – občianska demokracia je novou politickou silou, ktorá vznikla v januári 2018 spojením spoľahlivých a skúsených odborníkov okolo Miroslava Beblavého.
ID: 884504  Dátum zverejnenia: 16.7.2010  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 600 EUR/mesiac