Zodpovedný farmaceut - Plavecký Štvrtok

MIRAKL, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie lekárne a motivovanie zamestnancov v danej lekárni
- Vydávanie liekov (na recept aj bez receptu) v súlade s platnou legislatívou
- Vydávanie zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu v súlade s platnou legislatívou
- Poskytovanie odborného poradenstva a odborných informácii ohľadom liekov, liečiv, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne
- Expedícia liekov, riešenie inkompatibilít, kontrola dávkovania liekov
- Kontrola stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru lekárne
- Kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- Výpomoc pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne
- Koordinovanie práce farmaceutov a farmaceutických laborantov

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Práca v stabilnej rastúcej spoločnosti
- Príjemná a priateľská atmosféra
- Podpora vzdelávania
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové spoločenské akcie
- Preplácanie príspevku do komory
- Príspevok na odev o obuv, a iné

Ďakujeme za Vami zaslané životopisy. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

V prípade, že Vás osloví pracovná ponuka našej spoločnosti v inej lokalite, neváhajte nám zaslať Vaše CV a uviesť o ktoré miesto máte záujem, prípadne nás kontaktovať priamo na kariera@drmax.sk alebo telefonicky na 0904 687 384

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2016 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Zákaznícka orientácia
- Ochota vzdelávať sa
- Motivácia

Lekárne Dr.Max vznikli na Slovensku pred 10 rokmi. Dnes poskytujeme svoje služby a poradenstvo na viac ako 230 miestach po celej republike s cieľom byť k pacientom čo najbližšie. Našou najväčšou hodnotou sú naši zamestnanci, ktorých rozvoj a odborné napredovanie v Dr.Max dlhodobo podporujeme.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2817547   Dátum zverejnenia: 18.11.2016