Farmaceut - polovičný úväzok

MIRAKL, a.s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej internetovej lekárne, ktorej súčasťou je aj kamenná lekáreň, hľadáme kolegu na pozíciu FARMACEUT na skrátený úväzok (30 hodín týždenne).
Náplň práce:
- podieľa sa na implementácii komunikačnej stratégie zákazníckeho servisu
- poskytuje odborné poradenstvo v rámci služby „Online lekárnik“ – rieši podnety a
otázok zo strany pacientov
- v oblasti zákazníckeho servisu je komunikačným partnerom pre zákazníkov – vybavuje mailovú komunikáciu, telefonickú komunikácie ohľadom liekov na recept, správneho dávkovania, atď…
- dodržiava požiadavky správnej lekárenskej praxe v zmysle platnej legislatívy
- plní všetky úlohy pre plynulý chod lekárne v súlade s platným prevádzkovým poriadkom lekárne
- pripravuje individuálne pripravované liečivá podľa lekárskeho predpisu alebo žiadanky, resp. aj do zásoby vrátane plnenia, rozvažovania, balenia a označovania obalov liekov v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydáva lieky a zdravotnícke pomôcky, v súlade s platnou legislatívou manipuluje s OPL a UL (omamno-psychotropnými látkami a určenými látkami)
- vykonáva pravidelný reporting

- zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- príjemná a priateľská atmosféra
- podpora vzdelávania formou interných akreditovaných školení
- možnosť kariérneho rastu a rozvoja účasťou na odborných kampaniach alebo príspevkami vo forme prednášok či článkov
- teambuildingové, kultúrne a spoločenské akcie
- preplácanie príspevku do komory
- príspevok na odev a obuv, a iné

V prípade záujmu o prácu v našej lekárni nám pošlite Váš životopis.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš záujem pracovať pre lekárne, ktoré prinášajú svojim pacientom jedinečnú starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- odborný, vysoko profesionálny a prozákaznícky prístup ku klientom
- schopnosť pracovať samostatne
- výborné komunikačné zručnosti a vysoká miera asertivity
- plánovanie a organizácia práce na veľmi dobrej úrovni
- zodpovednosť a systematickosť

Lekárne Dr.Max vznikli na Slovensku pred 10 rokmi. Dnes poskytujeme svoje služby a poradenstvo na viac ako 230 miestach po celej republike s cieľom byť k pacientom čo najbližšie. Našou najväčšou hodnotou sú naši zamestnanci, ktorých rozvoj a odborné napredovanie v Dr.Max dlhodobo podporujeme.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mirakl a.s.
Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Slavomíra Černáková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2749343   Dátum zverejnenia: 18.11.2016