Pracujte pre naše lekárne ako Farmaceut

MIRAKL, a.s.

Moldavská cesta 8/A, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vydávanie liekov (na recept aj bez receptu) v súlade s platnou legislatívou
- Vydávanie zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu v súlade s platnou legislatívou
- Poskytovanie odborného poradenstva a odborných informácii ohľadom liekov, liečiv, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne
- Expedícia liekov, riešenie inkompatibilít, kontrola dávkovania liekov
- Kontrola stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru lekárne
- Kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- Výpomoc pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne
- Zodpovednosť za dodržiavanie čistoty a hygieny na svojom pracovisku

- Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
- Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- Príjemná a priateľská atmosféra
- Podpora vzdelávania formou interných akreditovaných školení
- Možnosť kariérneho rastu a rozvoja účasťou na odborných kampaniach alebo príspevkami vo forme prednášok či článkov
- Teambuildingové, kultúrne a spoločenské akcie
- Preplácanie príspevku do komory
- Príspevok na odev a obuv, a iné

V prípade záujmu o prácu v našich lekárňach nám pošite Vaše CV a my sa s Vami radi skontaktujeme a poskytneme bližšie informácie, prípadne sa informujte o pracovných ponukách na 0904 687 384.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš záujem pracovať pre lekárne, ktoré prinášajú svojim pacientom jedinečnú starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zákaznícka orientácia
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Lojalita
- Ochota vzdelávať sa

Lekárne Dr.Max vznikli na Slovensku pred 10 rokmi. Dnes poskytujeme svoje služby a poradenstvo na viac ako 230 miestach po celej republike s cieľom byť k pacientom čo najbližšie. Našou najväčšou hodnotou sú naši zamestnanci, ktorých rozvoj a odborné napredovanie v Dr.Max dlhodobo podporujeme.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice
ID: 2731586   Dátum zverejnenia: 21.9.2016