Regionálny riaditeľ

MIRAKL, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a preto hľadáme možno práve Vás.
Regionálny riaditeľ bude mať podľa preferovaného kraja (Bratislavský kraj, Trnavský kraj alebo Trenčiansky kraj) na starosti:

- vedenie lekární v zverenom regióne
- zodpovednosť za obchodné výsledky pridelených lekární
- vedenie zamestnancov, vrátane ich výberu, rozvoja a motivácie
- realizáciu pravidelných návštev lekární a podpora odborného personálu
- zodpovednosť za rozvoj a motiváciu zamestnancov lekární v danom regióne
- zaisťovanie agendy potrebnej k prevádzkovaniu lekárne podľa platnej legislatívy
- pravidelný reporting
- otváranie/uzatváranie nových, či akvizovaných lekární
- hľadanie možností a realizácia obchodnej spolupráce

- podporujúce pracovné prostredie
- pohyblivá pracovná doba
- motivujúce finančné ohodnotenie
- rozvoj manažérskych zručností
- služobný automobil, notebook, mobilný telefón

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis spolu s motivačným listom.

Za Vaše reakcie Vám vopred ďakujeme, kontaktovať na osobné stretnutie však budeme iba vybraných kandidátov, ktorí čo najpresnejšie spĺňajú vyššie uvedené požiadavky do dvoch týždňov od zverejnenia inzerátu.

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať, rozhodli sme sa vo výberovom konaní pokračovať s inými kandidátmi. Ďakujem za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.10.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- min. 3 roky na podobnej pozícii v riadení niekoľkých prevádzok
- preukázateľné skúsenosti so vedení tímu (zadávanie úloh, kontrola, motivácia, rozvoj zamestnancov)
- vysoká miera lojality a angažovanosti
- silná schopnosť motivovať a inšpirovať ľudí
- organizačné a riadiace schopnosti
- schopnosť konštruktívne riešiť problémy
- samostatnosť pri rozhodovaní
- schopnosť otvorenej komunikácie, dobré argumentačné schopnosti, schopnosť poskytovať spätnú väzbu, efektívne zvládanie záťažových situácií
- výrazná orientácia na tím a jeho podporu

Lekárne Dr.Max vznikli na Slovensku pred 10 rokmi. Dnes poskytujeme svoje služby a poradenstvo na viac ako 220 miestach po celej republike s cieľom byť k pacientom čo najbližšie. Našou najväčšou hodnotou sú naši zamestnanci, ktorých rozvoj a odborné napredovanie v Dr.Max dlhodobo podporujeme.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Slavomíra Černáková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727968   Dátum zverejnenia: 16.9.2016