Finančný kontrolór

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava podkladov pre pravidelný reporting
  • Podpora finančného oddelenia pri účtovnej uzávierke
  • Sledovanie a analýza hospodárenia jednotlivých stredísk
  • Analýza a vyhodnocovanie jednotlivých projektov
  • Návrhy na zlepšenie a hľadanie možností úspor
  • Ad-hoc reporty a analýzy
  • Aktívny business support pre ostatné oddelenia spoločnosti

  • Podpora vzdelávania, sebarealizácie a osobného rastu
  • Moderné dynamické pracovné prostredie
  • Pohyblivá pracovná doba

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Vaše materiály budú starostlivo posúdené a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

2

  • Preukázateľné skúsenosti z kontrolingu minimálne 2 roky
  • Orientácia vo výkazoch spoločnosti (výsledovka, súvaha a cash-flow)
  • Znalosť princípov podvojného účtovníctva
  • Výborná znalosť práce s MS Excel
  • Komunikačné a argumentačné schopnosti na veľmi dobrej úrovni
  • Samostatný a spoľahlivý tímový hráč s proaktívnym prístupom
  • Analytické myslenie, zameranie na detail a schopnosť riešiť komplexné úlohy
  • Vysoké profesionálne nasadenie

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 2632525  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou