Výživový poradca

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • predaj doplnkov výživy a špeciálnych potravín v lekárni
  • poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom o základných pravidlách správnych stravovacích návykov a cvičení
  • zisťovanie kľúčových potrieb zákazníka
  • podpora zákazníka v racionálnych zmenách pri výbere jedál a zdravého životného štýlu všeobecne
  • odborné poradenstvo v oblasti špeciálneho stravovania
  • monitorovanie progresu zákazníka a prispôsobovanie programu tak, aby viedli k zlepšeniu a podpore stravovania zákazníka
  • vypracovanie plánov správnej životosprávy (výživový plán a pohybové aktivity)
  • kontrola viditeľnosti a dostupnosti produktov v lekárni
  • plnenie predajných plánov v pridelenej oblasti
  • účasť na seminároch, vzdelávacích aktivitách k novým produktom
  • práca s registračnou pokladňou, terminálom a PC

Zaujímavé motivačné ohodnotenie
  • práca v stabilnej rastúcej spoločnosti
  • príjemná a priateľská atmosféra
  • podpora vzdelávania
  • teambuildingové spoločenské akcie
  • príspevok na odev a obuv, a iné

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, prosím o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s fotografiou a motivačným listom, kde prosím uveďte dôvod, čím Vás ponuka oslovila.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie Vašich žiadostí, ale kontaktovať budeme iba tých, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie:
  • min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • výhodou je vzdelanie v oblasti zdravého životného štýlu, zdravotnícke vzdelanie
  • absolvovanie vzdelávacích aktivít orientovaných na výživové poradenstvo

Pracovné skúsenosti a požiadavky:
  • minimálne 2 roky praxe v priamom predaji doplnkov výživy, špeciálnych potravín (bio, raw, bezlepkové, bezlaktózové potraviny,...)
  • preukázateľné znalosti z anatómie, biochémie
  • skúsenosti v tvorbe stravovacích programov sú výhodou
  • znalosť a orientácia v oblasti výživových doplnkov alebo špeciálnych potravín
  • chuť a vôľa rozvíjať sa po odbornej stránke
  • schopnosť zvládať sezónne obdobia vo frekventovanom nákupnom centre
  • príjemný a udržiavaný vzhľad

Osobnostné predpoklady:
  • samostatná a pozitívna osobnosť orientovaná na zákazníka
  • komunikačné a vyjednávacie schopnosti na výbornej úrovni
  • schopnosť získať si ľudí, dokáže nadchnúť zákazníka
  • orientácia na výkon
  • schopnosť vykonávať viac úloh naraz a úspešne pracovať ako člen tímu

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2571357  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou