E-shop logista

Miesto práce
Einsteinova 23, Digital Park II/D, Bratislava
Termín nástupu
15.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnenie mzdových podmienok pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Telefonická podpora pri prijímaní objednávok.
•Komunikácia so zákazníkmi.
•Sledovanie a triedenie prijatých objednávok v rámci administračného rozhrania internetovej lekárne.
•Sledovanie skladových zásob internetovej lekárne a príprava podkladov pre objednanie tovaru.
•Balenie objednaného tovaru.
•Kontrola obsahu zásielok pripravených na expedíciu.
•Označovanie zásielok štítkami s adresami pre potreby kuriérskej spoločnosti a Slovenskej pošty.

•Zľavová zamestnanecká karta na nákup v lekárňach Dr.Max.
•Teambuildingové akcie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Stredná škola odbor farmaceutický laborant výhodou.
•Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v call centre a sklade.
•Komunikačné zručnosti.
•Orientácia na zákazníka.
•Systematické rozdelenie práce.

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2529596  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnenie mzdových podmienok pri osobnom pohovore