HR Recruiter

Miesto práce
Einsteinova 23, Digital Park II/D, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za proces náboru a výberu odborného personálu do lekární v celej SR.
Podieľa sa na tvorbe metodiky náboru a výberu zamestnancov (formy pohovorov, testovacie nástroje, zdroje náboru, náborové materiály a smernice, a pod.)
Vykonáva prescreening životopisov a priamo oslovuje kandidátov.
Realizuje výberové konania na pozície v rámci lekární v spolupráci s príslušným regionálnym riaditeľom v danom regióne.
Vedie a zodpovedá za databázu oslovených kandidátov a prijatých životopisov.
Vykonáva štatistiky a reporty týkajúce sa náboru a výberu zamestnancov.
Realizuje telefonické výstupné rozhovory so zamestnancami.
Spolupodieľa sa na výbere dodávateľov služieb v oblasti náboru a výberu a koordinuje spoluprácu s nimi.
Spolupracuje na príprave rôznych job fairs a aktívne sa ich zúčastňuje.
Spolupodieľa sa na budovaní pozitívneho mena spoločnosti ako zamestnávateľa.

  • pohyblivá pracovná doba
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • služobný automobil, notebook, mobilný telefón
  • príjemné pracovné prostredie
  • podpora vzdelávania a kariérneho rastu
  • množstvo zaujímavých benefitov (napr. výuka anglického jazyka na pracovisku, fitness, zľavová zamestnanecká karta na nákup v lekárňach Dr.Max a pod.)

Ďakujeme za Vaše životopisy. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • pozícia je vhodná aj pre absolventa, ak počas vysokej školy pracoval v personálnej agentúre alebo ako trainee na oddelení ľudských zdrojov
  • skúsenosti s pracovnými portálmi (profesia, LinkedIn, ...)
  • silné komunikačné zručnosti
  • asertívne správanie
  • schopnosť pracovať pod stresom
  • skúsenosti s diagnostikou osobnostných profilov
  • výhodou je prax na pozícii researcher
  • aktívny vodič
  • zmysel pre detail a analytické myslenie

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 2283133  Dátum zverejnenia: 9.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou