Farmaceut

Einsteinova 23, Digital Park II/D, Slovensko, okres Rimavská Sobota, okres Martin, okres Myjava, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Skalica, okres Trnava, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekárne Dr.Max hľadajú lietajúcich farmaceutov do týchto regiónov:

Bratislava - lietanie v rámci hlavného mesta
Galanta - lietanie v lokalitách Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Zlaté Moravce, Nové Zámky, Komárno
Skalica - lietanie v lokalitách Skalica, Senica, Dubnica nad Váhom
Žiar nad Hronom, Zvolen, Rimavská Sobota

Zároveň hľadáme farmaceutov do týchto lokalít:
Trnava, Dubnica nad Váhom, Myjava, Martin, Handlová, Zlaté Moravce, Rimavská Sobota, Galanta, Dunajská Streda.

Zodpovedných farmaceutov do lokalít:
Čadca, Hlohovec.
Obsadzujeme aj pozíciu farmaceutický laborant do Ružomberka.

  • automobil aj na súkromné účely resp. preplácanie cestovných nákladov pri pozícií lietajúci farmaceut
  • zaujímavé platové podmienky a sociálne benefity
  • podpora vzdelávania, sebarealizácie a osobného rastu
  • istota stability zamestnania
  • možnosť mobility v rámci lekárni Dr.Max
  • moderné pracovné prostredie
  • možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • PODMIENKA: ukončené vzdelanie v odbore farmácia
  • komunikačné zručnosti
  • proaktívny prístup
  • orientácia na zákazníka
  • tímový hráč
  • ochota sa odborne vzdelávať

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2237225  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou