Špecialista riadenia cenotvorby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza cien produktov a produktových skupín.
Nastavovanie pevných cien na základe porovnania cenových úrovní voči konkurencii.
Sledovanie vplyvu cenovej úrovne produktov na obrat lekární a realizovanie korekcií.
Sledovanie cenovej úrovne na trhu.
Zaraďovanie produktov do cenových citlivostných pásiem.
Zaraďovanie lekární do cenových pásem podľa cenovej citlivosti lokality a konkurencie.

Dynamické pracovné prostredie.
Pohyblivá pracovná doba.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Notebook, mobilný telefón.

Uchádzačov prosíme o zaslanie profesijného životopisu, vrátane motivačného listu, mailom s uvedením pracovnej pozície v predmete správy.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Lojalita a stotožnenie s firemnou kultúrou.
Otvorená komunikácia.
Asertivita (nekonfliktnosť, schopnosť robiť kompromisy, schopnosť poskytovať spätnú väzbu).

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 1952257  Dátum zverejnenia: 9.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou