Regionálny riaditeľ

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie zvereného regiónu lekární siete Dr.Max
  • zodpovednosť za ekonomické ukazovatele, personálne obsadenie, odbornosť a rozvoj zamestnancov lekární v regióne
  • zaisťovanie agendy nutnej k prevádzkovaniu lekárne podľa platnej legislatívy
  • otváranie/uzatváranie nových, či akvizovaných lekární
  • hľadanie možností a realizácia obchodnej spolupráce

  • dynamické pracovné prostredie
  • pohyblivá pracovná doba
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • služobný automobil, notebook, mobilný telefón
  • rozvoj manažérskych zručností

Uchádzačov prosíme o zaslanie profesijného životopisu, vrátane motivačného listu, mailom s uvedením pracovnej pozície v predmete správy.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, farmaceutické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • predchadzajúce pracovné skúsenosti z farmaceutického priemyslu
  • lojalita a stotožnenie s firemnou kultúrou
  • schopnosť motivovať a viesť ľudí
  • organizačné schopnosti
  • samostatnosť pri rozhodovaní
  • otvorená komunikácia
  • schopnosť argumentovať
  • asertivita (nekonfliktnosť, schopnosť robiť kompromisy, schopnosť poskytovať spätnú väzbu)
  • skúsenosť s riadením/vedením tímu ľudí

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1820860  Dátum zverejnenia: 6.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou