Predajca a konštruktér drevených a drevohliníkových okien

MIRADOR

Pletiarska 20, Banská Štiavnica, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat + prémie z obratu získaných zákaziek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce BANSKÁ ŠTIAVNICA
Tvorba cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie v programe ADULO.
Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi.
Komplexná starostlivosť o zákazníkov, investorov, architektov.
Meranie stavebných otvorov na stavbách.
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve
Mobilný telefón
Služobný automobil
Možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore, získavanie nových predajných zručností.
Organizovanie si pracovného času (práca v kancelárii a stretnutia so zákazníkmi mimo firmy)
Zamestnanecké zľavy na výrobky firmy

Životopis s motivačným listom zašlite na e-mailovú adresu [email protected] Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor. Výberové konanie bude realizované formou prvého a následne druhého kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárske stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v predaji, alebo stavebníctve min. 2 roky výhodou
- ovládanie cudzieho jazyka výhodou
- SŠ/Vysokoškolské vzdelanie drevárske, stavebné alebo podobné podmienkou
- komunikatívnosť, otvorenosť, schopnosť nadväzovať kontakty
- organizačné a vyjednávacie schopnosti
- zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- bydlisko do 40 km od Banskej Štiavnice výhodou

Firma vyrába 28 rokov kvalitné drevené, drevohliníkové okná a vchodové dvere. Výroba je vybavená najmodernejšími CNC technológiami (hlavne nemeckej výroby HOMAG, Weinig).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2314618  Dátum zverejnenia: 4.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat + prémie z obratu získaných zákaziek.