Predajca a konštruktér drevených a drevohliníkových okien

MIRADOR

Pletiarska 20, Banská Štiavnica, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Krupina, okres Lučenec, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.12.2015 (poprípade dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat + prémie z obratu získaných zákaziek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie v programe ADULO.
Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi.
Komplexná starostlivosť o zákazníkov, investorov, architektov.
Meranie stavebných otvorov na stavbách.
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.

Sídlo firmy je v Banskej Štiavnici po zaškolení možná práca z domu.
Práca v mladom a dynamickom kolektíve.
Možnosť ďalšieho vzdelávania v obore, získavanie nových predajných zručností.
Mobilný telefón
Notebook
Služobný automobil

Životopis s motivačným listom zašlite na e-mailovú adresu [email protected] Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárske stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax v predaji, alebo stavebníctve je 2 roky.
SŠ/Vysokoškolské vzdelanie drevárske, stavebné alebo podobné.
Komunikatívnosť a otvorenosť, schopnosť nadväzovať kontakty a budovať dôveru.
Organizačné a vyjednávacie schopnosti.
Ovládanie jedného cudzieho jazyka výhodou.

Firma vyrába 28 rokov kvalitné drevené, drevohliníkové okná a vchodové dvere. Výroba je vybavená najmodernejšími CNC technológiami (hlavne nemeckej výroby HOMAG, Weinig).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2270800  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat + prémie z obratu získaných zákaziek.