Asistentka predaja

Mira Office s.r.o.

Miesto práce
Ul. červenej armády 22, Levice 93401, okres Levice
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Evidencia a spracovanie objednávok od odberateľov, dohľad nad kompletným splnením objednávok
• Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov.
• Vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií.
• Vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo.
• Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad.
• Komunikovanie s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí.
• Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi.
• Zasielanie info pre objednávateľa o odoslaní tovaru pre e-shop objednávky
• Evidovanie výdaja tovaru na spotrebu a osobný odber
• Presná evidencia , kto chystal a kontroloval výdajku , dodací list
• Denná komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti, obchodnými zástupcami.
• Sledovanie dodania reklamovaného tovaru pre odberateľov .
• Vykonávanie dohľadu nad prijímaním a vyskladňovaním materiálových a tovarových zásob.
• Vybavovanie reklamácií

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy posielajte na adresu [email protected]

Termín pohovoru: 8-9.9.2014

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, komunikatívnosť a ústretový prístup ku klientom
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť pri riešení úloh
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu
- bezúhonnosť

Naša spoločnosť Mira Office s.r.o. je výrobcom školských tašiek značky ReyBag a sme medzi lídrami na trhu v oblasti školských tašiek, sme na trhu od 2007 a zaoberáme sa nákupom a predajom školských a kancelárskych potrieb v SR, HU, CZ. Zásobujeme hlavne maloobchody a maloobchodné siete.
V Leviciach prevádzkujeme najväčšie papiernictvo na Slovensku.
Viac na www.miraoffice.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1849472  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou