Nastavovač vstrekolisov, Stará Turá

MIPP SK s. r. o.

Nám. Dr. A. Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
750-950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava granulátu
• nastavovanie vstrekovacích lisov
• obsluha výrobných zariadení
• zodpovednosť za nastavenie a kontrolu výrobného procesu
• riešenie problémov spojených s výrobou
• precízna kontrola kvality výrobkov
• balenie a ukladanie výrobkov
• dopĺňanie materiálu

• 13. a 14. plat
• peňažné ohodnocovanie pracovného výkonu na mesačnej báze
• nočné príplatky 50%
• nepeňažné benefity (masážne poukážky, darček pri oslave jubilea a pod.)

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so svojím profesijným životopisom zasielajte na emailovú adresu: [email protected] alebo ich zanechajte priamo na recepcii spoločnosti MIPP SK najneskôr do 30.3.2017. Do žiadosti pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Recepcia je otvorená denne (po- pia)od 7,00-15,00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

s technickým zameraním veľkou výhodou

• Práca v nepretržitej prevádzke (striedanie za sebou 2 dni ranná od 06,00-14,00 hod.; 2 dni poobedná od 14,00-22,00 hod.; 2 dni nočná od 22,00-06,00 hod.; 2 dni voľno)
• neponúkame autobusovú dopravu, preto je nutné si zabezpečiť vlastnú dopravu do práce
• predpoklad logického myslenia a praktickej zručnosti
• dobrý zdravotný stav umožňujúci vykonávanie nočnej práce a zdvíhanie bremien
• pozitívny a zodpovedný prístup k práci
• po zaučení vyžadujeme samostatné rozhodovanie ale aj tímovú prácu
• nekonfliktný a ústretový prístup v pridelenom pracovnom kolektíve

Sme pobočka nemeckej spoločnosti MIPP GmbH, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už vyše 10 rokov. Špecializujeme sa na výrobu a montáž komponentov do vodomerov a plynomerov. Nájdete nás v areáli bývalej Chirany- Stará Turá - Nám. Dr. A. Schweitzera 194.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2932764  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750-950 €