Operátor/ka výroby pri poloautomatickej linke , Stará Turá

MIPP SK s. r. o.

Nám. Dr. A. Schweitzera 194, Stará Turá, 916 01, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700- 800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž plynomerových počítadiel
• obsluha poloautomatických liniek
• odstraňovanie drobných technických porúch na linke
• kontrola kvality výrobkov
• demontáž nezhodných kusov
• balenie a ukladanie výrobkov (práca s bremenami)

• 13. a 14. plat
• stravné lístky v hodnote 4,00€
• nepeňažné benefity (masážne poukážky, darček pri oslave jubilea a pod.)
Mesačný plat si môžete zvýšiť hlavne vďaka týmto benefitom:
• pravidelné mesačné hodnotenie pracovného výkonu a etiky na pracovisku
• pravidelné mesačné hodnotenie práce z hľadiska dochádzky (plus na konci roka jednorazový peňažný benefit za pravidelnú dochádzku)

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so svojím profesijným životopisom zasielajte na emailovú adresu: [email protected] alebo ich zanechajte na recepcii spoločnosti MIPP SK. Recepcia je otvorená denne (po-pia) od 7,00-15,00 hod. Do žiadosti pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

s technickým zameraním veľkou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• práca vhodná skôr pre ženy
• časová flexibilita = ochota pracovať aj nadčasy
• striedanie zmien po týždni (ranná, poobedná; nočná -v prípade potreby)

• zdravotný stav vyhovujúci pracovným podmienkam, pričom práca nie je vhodná pre:
1. osoby s vysokým tlakom
2. osoby nosiace kardiostimulátor
3. osoby so zdravotným problémom v oblasti rúk, nôh alebo chrbtice
4. osoby so slabším zrakom
5. osoby s alergiou na chemické látky alebo plasty
• práca je prevažne v stoji, v lete v klimatizovanom priestore
• predpoklad technického a logického myslenia (operátor pri drobnej technickej poruche vstupuje priamo do zariadenia)
• praktická zručnosť
• pozitívny a zodpovedný prístup k práci
• nekonfliktnosť a ústretovosť v priradenom pracovnom kolektíve
• po zaučení vyžadujeme samostatnosť a hlavne precíznosť pri pridelenej práci

Sme pobočka nemeckej spoločnosti MIPP GmbH, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už vyše 10 rokov. Špecializujeme sa na výrobu a montáž komponentov do vodomerov a plynomerov. Nájdete nás v areáli bývalej Chirany- Stará Turá - Nám. Dr. A. Schweitzera 194.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2829016  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700- 800 €