Čašník/Snack Barman -Barbakan Bar

MINOPOLIS s. r. o. - www.barbakanbar.sk

Miesto práce
Sládovičova 2 - Centrum, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prerobený Barbakan Bar bude od októbra ponúkať špeciálne barové jedla.
Chceš pracovať v Barbakan bare?
Hľadáme mladých a šikovných kandidátov s ukončeným vzdelaním v odbore kuchár-čašník. Pre študentov možnosť brigády. Vynovený Barbakan bar bude ponúkať svojim zákazníkom kreatívne barové jedlo. Všetko potrebné Vás radi naučíme.
Ale ste ten správny typ?! Nebojíte sa nových vecí? Máte radi barovú atmosféru, ste empatický. Viete si spraviť systém práce. Ste charizmatický a viete predvídať. Ste odolný voči stresu. Dajte nám o sebe vedieť, radi sa s Vami stretneme.

Poskytneme školenia a profesionálny rozvoj. Rôzne zamestnanecké benefity, odmeny a finančné výhody. Možnosť práce v atraktívnej prevádzke v príjemnom novom prostredí centre mesta s milým kolektívom a ešte lepšou klientelou. Možnosť ďalšieho privyrobenia na našich cateringových akciách - http://www.barbakanbar.sk/index.php/catering
Barbakan Bar - ponúka narodeninové večierky, rozlučky so slobodou, oslavy, firemné akcie v Trenčíne - catering

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Barbakan Bar je pomerne nový podnik v centre mesta Trenčín, pod mestskou bránou na Sládkovičovej ulici. Koncept baru je prispôsobovaný tak, aby služby a sortiment boli stále najkvalitnejšie. V Barbakan bare sa zabavíte s dobrou hudbou a zábavným programov každý druhý víkend.

Adresa spoločnosti

www.barbakanbar.sk
Bazovského 2748/14
911 08 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Bočík
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2413237   Dátum zverejnenia: 19.9.2016