Finančný a mzdový účtovník/účtovníčka

MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Čeľadice č. 368, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podvojné účtovníctvo podľa slovenských (prípadne medzinárodných) štandardov
- skladové účtovníctvo, nákup, predaj
- majetkové účtovníctvo, odpisovanie
- vedenie pokladne
- komunikácia s bankou cez homebanking (multicash)
- zaúčtovanie výstupov zo mzdového účtovníctva
- znalosť mzdového účtovníctva samotného
- komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, úradom práce, inšpektorátom práce
- daňová evidencia, spracovanie priznaní, komunikácia s daňovým úradom (DPH, DzPPO, daň zo závislej činnosti, atď.)
- spracovanie mesačných a ročných závierok, komunikácia s audítorom
- reporting do materskej spoločnosti v Nemecku
- príprava podkladov pre konsolidované výkazy skupiny

Hľadáme pracovníčku (alebo pracovníka) do 2-členného tímu, ktorá bude schopná v primeranom časovom horizonte zvládnuť všetky čiastkové úlohy učtárne (vrátane mzdovej) tak, aby bola zabezpečená plná zastupiteľnosť na tomto pracovisku.

Životopisy (CV) posielajte emailom v slovenskom a súčasne cudzom jazyku (NJ alebo AJ). Vybraných kandidátov budeme pozývať na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo, mzdy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie, komunikačné schopnosti, spoločenské vystupovanie
- výhodou je znalosť účtovných a mzdových programov - najmä Helios
- znalosť legislatívy, najmä: Zákonník práce, zákon o účtovníctve, zákon o dani z príjmov, zákon o DPH

Sme výrobná spoločnosť, ktorá je dcérskou spoločnosťou materskej firmy v Nemecku. Materská spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov v oblasti umelej inseminácie zvierat (a embryo transferu) na celom svete. Naša spoločnosť je úspešným špecializovaným producentom jednorazových spotrebných výrobkov z plastu v tomto odvetví. Používané výrobné technológie - extrúzia, vstrekovanie, vypeňovanie, vyfukovanie, zvarovanie fólii a montáž.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Čeľadice 368
951 03 Čeladice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1714976   Dátum zverejnenia: 20.9.2016