Predavač/ka

MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Piešťany, Aupark shopping center
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
koniec mája-začiatok júna 2017
Ponúkaný plat (brutto)
3,70 Eurá / hod. brutto , po 3 mesiacoch 4 Eurá / hod. brutto + odmeny z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikovať s ľuďmi, predávať a mať radosť s úspechu svojej práce ?
Dokážeš sa vcítiť do potrieb zákazníka ?
Dokážeš zároveň vyrábať aj predávať a tešiť sa z úspechu ?
Predaj úžasných, voňavých a chutných výrobkov firmy Minit Slovakia s.r.o. vám to všetko umožní. ( www.minitbakery.sk )
Táto práca nie je pre každého človeka, ak si schopný potiahnuť 3 dni a potom 3 dni mať voľno a ak sa vieš zapáliť pre svoju prácu, tak si ten správny kandidát na túto pozíciu.
Spoločne budeme vytvárať prostredie a podmienky v ktorých budeš pracovať. A popri tom budeš mať aj dostatok času na relax.
Od nás môžeš čakať maximálnu podporu a pomoc pri tvojom raste. Budeme stále podporovať tvoj rast na tejto pozícii. Budeš patriť do nášho teamu MINIT.

- práca pre stabilnú spoločnosti, ktorá je na trhu 17 rokov
- zaškolenie
- starostlivoť o rast, vzdelávanie v oblasti
- 3,70 Eurá / hod. brutto , po 3 mesiacoch 4 Eurá / hod. brutto + odmeny z tržby
- práca na smeny ( 3 dni práca, 3 dni voľno )

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2017 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maloobchod - nie je podmienkou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- pozitívny vzťah k práci s ľuďmi
- usmievané vystupovanie

Spoločnosť MINIT je najväčší výrobca a predajca mrazeného pečiva na Slovensku, ktorá disponuje jedným z najmodernejších výrobných závodov v Strednej Európe. Spoločnosť je známa pre svoje mini výrobky s rôznymi príchuťami, ktoré predáva vo svojej franchise sieti s viac ako 450 pekárničkami na Slovensku a v Českej republike. MINIT pri tom je kľúčovým partnerom potravinových reťazcov na Slovensku a v okolitých krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Múzejná 208/1
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

ID: 2988085   Dátum zverejnenia: 4.5.2017