Údržbár (elektromechanik)

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, 92901 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • oprava a výmena elektrických častí prístrojov, strojov a zariadení, vrátane výmeny elektronických prvkov
  • údržba a oprava riadiacich obvodov, ovládacích prvkov a komponentov automatizačnej a regulačnej techniky a systémov
  • schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
  • prípravné činnosti pri montáži, inštalácii a opravách na elektrotechnických zariadeniach a prístrojoch
  • zostavovanie, montáž, inštalácia, zapájanie a oživovanie elektrických strojov, prístrojov, spotrebičov a zariadení
  • odstraňovanie porúch v prevádzke
  • opravy podľa stanoveného harmonogramu a postupu
  • údržba podľa stanovených plánov
  • preventívna údržba

Zamestnancom ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, perspektívu osobného a kariérneho rastu, školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a s rozvojom profesného rastu

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu spoločnosti. Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti MINIT SLOVAKIA, s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

3

  • podmienkou prijatia je platné osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z.
  • všeobecné spôsobilosti: - schopnosť analyzovať a riešiť problémy samostatne, zodpovednosť, fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, rozhodovanie, technická gramotnosť, tímová práca
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Minit Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 1885101  Dátum zverejnenia: 14.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou