Výber - Radca (príp. Samostatný radca, Odborný radca, Hlavný radca) - mzdový účtovník

Ministerstvo zdravotníctva SR

Miesto práce
Limbová 2, 837 52 Bratislava, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
podľa zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe ...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Druh štátnej služby: Stála
Počet obsadzovaných miest: 1
Odbor štátnej služby: Riadenie štátnej služby
Organizačný útvar: Osobný úrad
Hlavné úlohy:
Komplexné zabezpečovanie činností v oblasti uplatňovania právnych vzťahov zamestnancov Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky na úseku výpočtu a likvidácie platov a miezd zamestnancov podľa zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce (najmä plnenie povinností zamestnávateľa zo zákona o dani z príjmov zo závislej činnosti; výpočet a odvod poistného, vypracovávanie výkazov a hlásení vyplývajúcich zo zákona o zdravotnom a sociálnom poistení; výpočet zrážok z platov a miezd; spracovávanie a zasielanie štatistických výkazov...).

Žiadosti s uvedeným ref. č. ponuky V/25/2014 a s požadovanými dokladmi je potrebné zaslať na adresu: Ministerstvo zdravotníctva SR, Osobný úrad, Limbová 2, 837 52 Bratislava, najneskôr do 03.11.2014.
Žiadosti je možné zaslať aj mailom na adresu [email protected], ale je nutné ich následne doručiť aj písomne v zákonom stanovenej lehote. Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Human - Pokročilý

Požaduje sa min. 3-ročná prax v oblasti likvidácie miezd.

Inštitút zdravotných analýz je poradným útvarom Ministerstva zdravotníctva SR, ktorý spadá priamo pod ministra zdravotníctva. Podieľame sa na dodávaní podkladov pre dátovo podložené rozhodnutia v zdravotníctve a dohliadame na zvyšovanie efektivity a kvality v zdravotníctve.
ID: 1904182  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe ...