Špecialista verejného obstarávania (senior/ junior)

Ministerstvo vnútra SR

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 2 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností a vedomostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kompletná príprava a zabezpečenie procesu verejného obstarávania
  • Samostatné rozhodovanie a zodpovednosť pri výbere vhodnej metódy verejného obstarávania
  • Spolupráca s inými organizačnými útvarmi pri príprave obstarávania, súčinnosť pri príprave špecifikácie predmetu zákazky
  • Práca s informačným systémom na realizáciu elektronického VO
  • Plnenie oznamovacích a informačných povinností voči ÚVO
  • Zodpovednosť za spracovanie a úplnosť písomnej dokumentácie z verejného obstarávania v zmysle platných externých a interných predpisov

  • 7,5 hodinový pracovný úväzok s pružnou pracovnou dobou, work-life balance
  • 1 týždeň dovolenky navyše
  • Príspevok do III. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • Príspevky na rôzne životné udalosti podľa kolektívnej zmluvy
  • Kariérny rast a osobnostný rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Žiadame zaslať:
Profesijný životopis

Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právne (preferované) , ekonomické alebo technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky v oblasti verejného obstarávania (pre seniorskú pozíciu)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • Osobnosť schopná samostatne konať a prijímať rozhodnutia
  • Silná orientácia na detail a výsledky
  • Skúsenosti s nadlimitnými postupmi verejného obstarávania (pre senior pozíciu)
  • Znalosť legislatívy týkajúcej sa verejného obstarávania, najmä zákona č. 343/2015 Z.z.
  • Znalosť rozhodovacej a metodickej činnosti Úradu pre verejné obstarávanie
  • Ovládanie Microsoft Word a Excel na dobrej úrovni.

  • V prípade záujmu o juniorskú pozíciu (bez praxe v oblasti) žiadame zaslať aj motivačný list, pričom preferujeme právne vzdelanie a záujem o problematiku verejného obstarávania.

Ústredný orgán štátnej správy

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Bálint
E-mail: poslať životopis
ID: 4835887  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac