Hlavný štátny radca – vedúci zamestnanec – Odbor verejného obstarávania

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Miesto práce
Dobrovičova 12, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
podľa zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Služobný úrad
Dobrovičova 12
812 66 Bratislava

Druh štátnej služby: stála štátna služba

Obsadzovaná funkcia: hlavný štátny radca – vedúci zamestnanec – riaditeľ odboru

Odbor štátnej služby: 2.16 Verejné obstarávanie

Organizačný útvar: Odbor verejného obstarávania

Počet obsadzovaných štátnozamestnaneckých miest: 1

Koordinovanie celoštátneho alebo medzištátneho systému s najširšími vonkajšími a vnútornými väzbami na ďalšie zložité a rozsiahle systémy rôznych odborov a smerov s dôsledkami za rozhodnutia s celoštátnym a medzinárodným dosahom na úrovni ministerstva, plnenie uvedených činností môže byť spojené aj s čerpaním prostriedkov Európskych spoločenstiev.
- zabezpečuje a realizuje verejné obstarávanie ako obstarávateľ podľa platného zákona o verejnom obstarávaní, v rámci správy majetku štátu v správe ministerstva,
- vykonáva verejné obstarávanie a realizáciu verejného obstarávania ako obstarávateľ v súvislosti s predkladaním projektov financovaných z EÚ, a to zo Sektorového operačného programu Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka /SOP PaRV/ a Plánu rozvoja vidieka /PRV/,
- predkladá všetky nadlimitné obstarávania služobného úradu ministerstva do európskeho vestníka pre verejné obstarávanie a vykonáva verejné obstarávanie aj so spoločnosťami z EÚ,
- koordinuje a realizuje postup obstarávateľov rezortu tak, aby boli dosiahnuté základné princípy verejného obstarávania, t.j. hospodárnosť, efektívnosť, nediskriminácia, transparentnosť, zodpovednosť a jednotnosť, s cieľom uzavrieť verejnú zmluvu na dodanie tovarov, na poskytnutie služieb, alebo zhotovenie prác
- riadi, usmerňuje a kontroluje činnosť odboru

Informácie o výberovom konaní

Dátum podania žiadostí spolu s požadovanými dokladmi
do 30. 06. 2016. Rozhodujúcim je dátum podania na poštovej pečiatke, resp. dátum zaslania e-mailom kontaktnej osobe.

S označením na obálke a v žiadosti:
VK č. 2016/21

Na adresu:
osobný úrad

alebo
e-mailom kontaktnej osobe: [email protected] (pri zaslaní e-mailom je uchádzač povinný doručiť žiadosť spolu s požadovanými dokladmi služobnému úradu aj písomne najneskôr v deň uskutočnenia výberového konania).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ministerstvo pôdohospodárstva SR je ústredným orgánom štátnej správy SR pre poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo, rybárstvo, poľovníctvo a potravinárstvo.
ID: 2615195  Dátum zverejnenia: 20.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe