Radca - Odbor komunikácie a marketingu - Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
podľa zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe ...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Služobný úrad
Dobrovičova 12
812 66 Bratislava

Druh štátnej služby: stála štátna služba

Obsadzovaná funkcia: radca

Odbor štátnej služby: 1.02 kancelária predstaviteľa štátnej moci

Organizačný útvar: Odbor komunikácie a marketingu

Počet obsadzovaných štátnozamestnaneckých miest: 1

Hlavné úlohy:
Samostatná odborná činnosť vo vymedzenom úseku.
- spracováva podklady pre odbornú prípravu rozhodnutí súvisiacich s uplatňovaním zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o slobode informácií),
- spracováva požiadavky z e-mailovej schránky [email protected] a spolupracuje s vecne príslušnými útvarmi ministerstva pri odbornej príprave mediálnych výstupov vo vybraných médiách podľa pokynov riaditeľa odboru,
- zabezpečuje súčinnosť s odborom zahraničnej koordinácie v oblasti prípravy, organizácie a protokolárneho zabezpečenia medzinárodných aktivít ministerstva,
- zabezpečuje edičnú činnosť ministerstva.
- koordinuje plnenie úloh ministerstva vyplývajúcich z Koncepcie starostlivosti o štátny jazyk,
- spolupracuje pri príprave a kontrole podkladov pre mediálne výstupy ministerstva,
- zabezpečuje organizačno-administratívne činnosti odboru,
- plní ďalšie činnosti podľa pokynov riaditeľa odboru.

Informácie o výberovom konaní

Dátum podania žiadostí spolu s požadovanými dokladmi
do 22. apríla 2014. Rozhodujúcim je dátum podania na poštovej pečiatke, resp. dátum zaslania e-mailom kontaktnej osobe.

S označením na obálke a v žiadosti:
výber č. 2014/19

Na adresu:
osobný úrad

alebo

e-mailom kontaktnej osobe: [email protected] (pri zaslaní e-mailom je uchádzač povinný doručiť žiadosť spolu s požadovanými dokladmi služobnému úradu aj písomne najneskôr v deň uskutočnenia výberu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

znalosť diplomatického protokolu, komunikačné schopnosti, flexibilita

Ministerstvo pôdohospodárstva SR je ústredným orgánom štátnej správy SR pre poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo, rybárstvo, poľovníctvo a potravinárstvo.
ID: 1713648  Dátum zverejnenia: 11.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe ...