Inštalatér - vodič

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 800 EUR/mesiacplatová trieda 3 podľa prílohy č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Výsledná mzda závisí od praxe uchádzača a jeho skúseností (možnosť priznania osobného príplatku od 15% z platovej triedy 3).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalačné a kúrenárske práce, napríklad samostatná montáž a oprava domových plynovodov s príslušenstvom vrátane skúšok (okrem rodinných domov), samostatná montáž a oprava potrubia a armatúr v kotolniach a v strojovniach, montáž a oprava potrubia domových vodovodov s príslušenstvom vrátane vykonania skúšok tesnosti podľa STN 736660 a STN 060310 a pod. Samostatná montáž a opravy potrubí a armatúr v kotolniach a strojovniach s preskúšaním funkcie v objektoch pridelených do správy. Vykonávanie, zhotovovanie, montáž, opravy a rekonštrukcie vodovodných a kanalizačných potrubí a s nimi spojených zariadení (batérie, ventily, drezy a pod.). Montáž a opravy ústredných vykurovaní a vykurovacích telies s príslušenstvom. Montáž a opravy čerpadiel, vodoinštalačných prvkov a armatúr. Osadzovanie a pripojovanie zriaďovacích predmetov na vnútorné rozvody. Vykonávanie kontroly funkčnosti čistiacich zariadení (lapačov tukov, neutralizačných zariadení). Realizácia odpisov odpočtových zariadení vodných zdrojov. Vedenie služobného motorového vozidla. Základná údržba prideleného motorového vozidla.

- odborné vzdelávanie
- bezplatné vzdelávanie
- parkovacie miesto v mieste práce
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- odmeny pri životných jubileách
- dovolenka naviac 5 dní
- príspevok na dôchodkové sporenie
- MultiSport karta

Ďalšie benefity:
- možnosť rekreačných pobytov v rezortných hotelových zariadeniach (HOREZZA) v Piešťanoch, Vysokých Tatrách alebo Veľkej Fatre s rodinnými príslušníkmi za výhodné ceny
- bezplatné vstupy do múzejných priestorov Vojenského historického ústavu alebo do Múzea SNP v Banskej Bystrici
- bohoslužby a športoviská priamo v areáli Ministerstva obrany SR
- bezplatné plávanie na plavárni Pasienky
- organizované turistické výstupy v Tatrách, letné tábory pre deti zamestnancov za výhodné ceny

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na e-mail:
[email protected] alebo [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotná spôsobilosť podľa zákona č. 124/2006 Z. z.,

- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôslednosť

Ministerstvo obrany SR je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky na úseku obrany SR so sídlom v Bratislave.
ID: 4787780  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac