Elektrikár - vodič

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 800 EUR/mesiacplatová trieda 3 podľa prílohy č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Výsledná mzda závisí od praxe uchádzača a jeho skúseností (možnosť priznania osobného príplatku od 15% z platovej triedy 3).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a opravy elektrického zariadenia, elektrických rozvodov, poškodených častí elektroinštalácie, poistných skríň, rozvádzačov a rozvodných zariadení v jednotlivých objektoch. Dopĺňanie a obmena ich vybavenia, ich označenie. Zodpovedá za prevádzku náhradných zdrojov elektrickej energie a dopĺňanie PHM. Vykonáva odpisy elektromerov. Zabezpečuje obsluhu elektrocentrál. Zabezpečuje údržbu a opravy prenosných elektrických spotrebičov a ručného elektrického náradia. Pravidelne kontroluje stav elektrickej inštalácie, svetiel, transformačných staníc a elektrických zariadení, bleskozvodov v určených objektoch. Odstraňuje zistené nedostatky na elektrickej inštalácií, svietidlách a elektrických zariadeniach. Kontroluje stav bleskozvodov a odstraňuje zistené nedostatky. Odstraňuje nedostatky z priebežných revízií, ktoré neboli odstránené dodávateľsky. Zúčastňuje sa protipožiarnych prehliadok objektov. Vykonáva činnosti dozorcu výťahu na základe získania záznamu o preverení odbornej spôsobilosti na výkon činnosti dozorcu výťahu. Vedenie služobného motorového vozidla.

- odborné vzdelávanie
- bezplatné vzdelávanie
- parkovacie miesto v mieste práce
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- odmeny pri životných jubileách
- dovolenka naviac 5 dní
- príspevok na dôchodkové sporenie
- MultiSport karta

Ďalšie benefity:
- možnosť rekreačných pobytov v rezortných hotelových zariadeniach (HOREZZA) v Piešťanoch, Vysokých Tatrách alebo Veľkej Fatre s rodinnými príslušníkmi za výhodné ceny
- bezplatné vstupy do múzejných priestorov Vojenského historického ústavu alebo do Múzea SNP v Banskej Bystrici
- bohoslužby a športoviská priamo v areáli Ministerstva obrany SR
- bezplatné plávanie na plavárni Pasienky
- organizované turistické výstupy v Tatrách, letné tábory pre deti zamestnancov za výhodné ceny

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na e-mail:
[email protected] alebo [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie vítané

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osobitný kvalifikačný predpoklad Osvedčenie o získaní odbornej spôsobilosti podľa § 22 Vyhlášky č. 508/2009 Z. z.
- zdravotná spôsobilosť podľa zákona č. 124/2006 Z. z.

- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôslednosť

Ministerstvo obrany SR je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky na úseku obrany SR so sídlom v Bratislave.
ID: 4787775  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac