Hlavný štátny radca v oddelení kvality a dohľadu

Ministerstvo financií SR

Miesto práce
Štefanovičova 5, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona o štátnej službe č. 400/2009 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolná, inšpekčná, dozorná činnosť alebo vykonávanie vnútorného, vládneho auditu a hodnotenie kvality s celospoločenským dosahom na úrovni ministerstva, ostatného ústredného orgánu štátnej správy, orgánu alebo úradu, ktorý vykonáva štátne záležitosti na celoštátnej úrovni alebo iného orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou.

Informácie o výberovom konaní

- písomná žiadosť o zaradenie do výberu
  • kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
  • výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
  • profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením prehľadu doterajšej praxe
  • čestné vyhlásenie o tom, že uchádzač je štátnym zamestnancom v zmysle zákona č. 400/2009 Z. z o štátnej službe
  • kópia vysvedčenia alebo diplomu príslušného vzdelávacieho zariadenia alebo dokladu o štúdiu v zahraničí, osvedčujúca ovládanie jazyka, resp. čestné vyhlásenie ovládaní cudzieho jazyka
  • čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, diplome a v životopise
  • čestné vyhlásenie o spôsobilosti uchádzača na právne úkony v plnom rozsahu
  • čestné vyhlásenie o občianstve podľa § 3 zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe a o zmene doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Dátum podania žiadosti spolu s požadovanými dokladmi: 03.02.2017. Rozhodujúcim je dátum podania na poštovej pečiatke, resp. dátum zaslania elektronickými prostriedkami kontaktnej osobe.
Spôsob podania žiadosti spolu s požadovanými dokladmi: písomne alebo elektronickými prostriedkami (pri zaslaní žiadosti spolu s požadovanými dokladmi elektronickými prostriedkami je uchádzač povinný doručiť žiadosť spolu s požadovanými dokladmi služobnému úradu aj písomne, najneskôr v deň uskutočnenia výberu)
Na adresu: Ministerstvo financií SR, Štefanovičová 5, 817 82 Bratislava, Lukáš Hric, [email protected]
S označením na obálke a v žiadosti: V/SZ/2017/1
Ďalšie informácie týkajúce sa výberu zo štátnych zamestnancov: na tel. 02/59582018, kontaktná osoba Lukáš Hric, [email protected]
Ďalšie informácie týkajúce sa obsadzovaného miesta: na tel. č. 5958 3130– Mgr. Jana Danišová, riaditeľka odboru vládneho auditu medzinárodných zdrojov ; [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

1. Zákon č. 357/2015 Z.z. o finančnej kontrole a audite a o zmene a doplnení niektorých zákonov
2. Zákon č. 71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok)
3. Zákon č. 528/2008 Z. z. o pomoci a podpore poskytovanej z fondov Európskeho spoločenstva
4. Zákon č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov
5. Zákon č. 583/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy a o zmene a doplnení niektorých zákonov
6. Zákon č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov
7. Zákon č. 292/2014 Z. z. o príspevku poskytovanom z európskych štrukturálnych a investičných fondov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
8. ovládanie štátneho jazyka, znalosť práce s PC, veľmi dobré ovládanie Microsoft Office (MS Word, MS Excel, Power Point, Microsoft Outlook), všeobecný prehľad.

Ministerstvo financií SR ako ústredný orgán štátnej správy plní vo vymedzenej pôsobnosti úlohy v oblasti financií, daní, poplatkov, colníctva, finančnej kontroly, vnútorného auditu a vládneho auditu, majetku verejnej správy, cien a cenovej kontroly a európskych záležitostí. Postavenie a pôsobnosť ministerstva upravuje zákon č. 575/2001 Z.z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr.Bc. Zuzana Figurová
Tel.: +421259582023
E-mail: poslať životopis
ID: 2904149  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona o štátnej službe č. 400/2009 Z. z.