Zamestnanie na dobu určitú na zastupovanie materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky v oddelení realizácie rozpočtu a zmluvných vzťahov

Ministerstvo financií SR

Miesto práce
Štefanovičova 5, 817 82 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávané činnosti: rozpočtový a finančný proces úradu v oblasti kapitálových a bežných výdavkov vrátane spolufinancovania úverov a grantov; spracovanie požiadaviek útvarov na finančné prostriedky rozpočtu a ich spracovanie do návrhu rozpočtu úradu; sledovanie, analyzovanie, vyhodnocovanie a kontrolovanie ekonomických vzťahov spojených s tvorbou, rozdeľovaním a použitím finančných prostriedkov úradu; analýzy a rozbory čerpania kapitálových a bežných výdavkov, výdavkov v rámci grantov a úverov a návrhy na ich efektívne a hospodárne vynakladanie; sledovanie plnenia jednotlivých zmluvných vzťahov v oblasti výdavkov. Práce sú zabezpečované v systéme SAP/R3.

Profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením prehľadu doterajšej praxe možno zaslať: [email protected], Ministerstvo financií SR, Ing. Marián Mravík, riaditeľ odboru financovania úradu, Štefanovičova 5,817 82 Bratislava
Ďalšie informácie poskytne: Ing. Marián Mravík, riaditeľ odboru financovania úradu, č.tel.:02/59582108,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Ministerstvo financií SR ako ústredný orgán štátnej správy plní vo vymedzenej pôsobnosti úlohy v oblasti financií, daní, poplatkov, colníctva, finančnej kontroly, vnútorného auditu a vládneho auditu, majetku verejnej správy, cien a cenovej kontroly a európskych záležitostí. Postavenie a pôsobnosť ministerstva upravuje zákon č. 575/2001 Z.z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr.Bc. Zuzana Figurová
Tel.: +421259582023
E-mail: poslať životopis
ID: 2335303  Dátum zverejnenia: 20.11.2015