Oblastný zástupca

Minerva 2011 s.r.o

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúca firma zastúpená v 3 krajinách, jednotka na maďarskom trhu v oblasti plastových a drevených okien, dverí a príslušenstva, hľadá posily do svojho slovenského tímu na zastúpenie nasledovných pozícií (kumulatívna funkcia):

Oblastný zástupca, Marketingový manažér,
Vedúci pobočky

Požiadavky pri všetkých ponúkaných pozíciách:

- Obchodné myslenie
- Orientácia na výsledok
- Schopnosť zvládania záťažových situácií
- Cieľavedomosť
- Znalosť slovenského a maďarského jazyka slovom a písmom
- Schopnosť tímovej spolupráce
- Mobilita
- Vodičský preukaz

Ponúkame:

- Nadpriemerné finančné ohodnotenie
- Možnosť kariérneho rastu
- Odborné školenia
- Stabilné pracovné prostredie
- 15 ročné pracovné skúsenosti, 35 vybudovaných pobočiek

Výhody uchádzača:

- Pracovné skúsenosti získané z podobnej oblasti
- Skúsenosti získané z oblasti predaja, budovania vzťahu zo zákazníkmi
- Ukončené vzdelanie v oblasti obchodu/podnikania alebo z oblasti stavebníctva

Úlohou nových kolegov bude rozširovanie spoločnosti na území Slovenskej republiky, zameranej hlavne na južný región, v lokalite Bratislava, Komárno a Košice.
Medzi pracovné náplne bude patriť otváranie nových pobočiek a tvorenie webových stránok, toto všetko za pomoci a podpory maďarskej materskej firmy.

Životopis s fotografiou posielajte na mailovú adresu: [email protected]

Kontaktná osoba: Tóth Attila

Informácie o spoločnosti: www.jola.hu

Naša spoločnosť vďačí úspechu vďaka veľkému tímu, ktoré súčasťou môžeš byť aj ty!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Minerva 2011 s.r.o, Predajca okien, dverí, podláh, parkiet a garážových brán

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2881316  Dátum zverejnenia: 9.1.2017