Project/Operational Manager

Miesto práce
Immopark Košice, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnost Minebea v rámci projektu novovytvoreného výrobného závodu v Košiciach hľadá vhodného kandidáta na pozíciu Project/Operational Manager, ktorého hlavnými úlohami bude:
  • dohliadanie na projekt výstavby závodu
  • komunikácia s inštitúciami a úradmi
  • dohliadanie na dodržiavanie jednotlivých fáz projektu
  • dohliadanie na transfer strojov a zariadení
  • podieľanie sa na vytváraní operačného tímu a na obsadzovaní kľúčových pozícií
  • zodpovednosť za spustenie výroby
  • zodpovednosť za celkové správne zavedenie zodpovedajúcich noriem a štandardov

  • byť kľúčovým človekom pri vzniku nového výrobného závodu s vysokým technologickým štandardom
  • vedenie závodu produkujúceho vysokokvalitné produkty, ktorých vývoj a výskum bude prebiehať priamo v závode
  • možnosť využiť všetky dosiahnuté schopnosti a na základe vlastných rozhodnutí sledovať priamy efekt
  • služobné vozidlo, notebook, mobil a iné

Vaše životopisy prosím zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo na [email protected]. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, strojárstvo a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

  • predošlá skúsenosť a preukázaná znalosť výrobného prostredia minimálne 10 rokov (na vedúcej pozícii)
  • skúsenosť z automotive výroby nevyhnutnosť
  • skúsenosť s transferom výroby zo zahraničia a so zavádzaním novej výroby
  • prehľad v oblasti nákupu, logistiky a plánovania výroby nevyhnutnosť, z oblasti stavebníctva výhodou
  • znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni nevyhnutnosť, znalosť nemeckého jazyka výhodou - skúsenosť s vedením tímu a fungovaním v rámci multikultúrnej organizácie
  • angažovanosť, osobná zodpovednosť, energia a lojalita
  • schopnosť dosahovať výsledky a aktívne navrhovať riešenia
  • sebariadenie a vysoká odbornosť

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2910613  Dátum zverejnenia: 27.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou