Receptionist/Assistant - Recepčná/ý/Asistent/ka

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP / by agreement
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Všeobecná podpora poskytovaná členom manažmentu,
  • komunikácia s orgánmi verejnej a štátnej správy,
  • organizácia stretnutí, interná a externá komunikácia,
  • organizovanie služobných ciest pre zamestnancov administratívy,
  • rezervácie hotelov, reštaurácií, áut, objednávanie leteniek a iných spôsobov prepravy,
  • vybavovanie telefonickej agendy,
  • Zabezpečuje plynulý chod recepcie - eviduje a ohlasuje návštevy, pripravuje zasadacie miestnosti, koordinuje rezervácie a stretnutia. Zabezpečuje starostlivosť o návštevy a hostí
  • starostlivosť o korešpondenciu spoločnosti, objednávanie kuriérskych služieb,
  • zabezpečovanie materiálových potrieb nehyhnutných pre chod kancelárie,
  • objednávanie a starostlivosť o špeciálne druhy tovarov (pečiatky, vizitky etc.),
  • reprezentácia spoločnosti.

  • Flexibilný pracovný čas
  • Koncoročné odmeny (do výšky mesačného platu)
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • 4 extra days off
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Príspevok na jazykový kurz do výšky 170€
  • Príspevok zamestnávateľa na multisport kartu
  • Teambuildingové aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri príležitosti životného jubilea

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, nám pošlite Váš profesný životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku s predmetom správy: Receptionist.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • poriadkumilovnosť, ochota, zodpovednosť a asertivita
  • reprezentatívne vystupovanie
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • aspoň ročná skúsenosť na obdobnej pozícii
  • aktívny vodič

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mikolajová
E-mail: poslať životopis
ID: 4390583  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac