Galvanizér

Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Štefánikovo nám. 25/24, 967 01 Kremnica, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
16.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza kúpeľov, udržiavanie kúpeľov, dopĺňanie kúpeľov, výpočty množstiev potrebných do kúpeľov, manuálna práca, obsluha PC.

Stabilná práca v podniku s dlhodobou tradíciou, plnenie všetkých zákonných povinností zo strany zamestnávateľa, bohatý sociálny program (liečenia, dovolenky, kultúrne a športové akcie, príspevok na dopravu, vlastná podniková kuchyňa a jedáleň, príspevok na stravovanie, ...), ročné prémie - 13. plat.

Vyžadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov. Miesto výkonu práce je Kremnica. Ubytovanie neposkytujeme. Odpovedáme a na pohovor pozývame len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemický odbor, povrchové úpravy kovov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, nekonfliktné vystupovanie, fyzická a manuálna spôsobilosť.

Mincovňa Kremnica, štátny podnik, bola založená v roku 1328 a už takmer sedem storočí nepretržite vyrába produkty, ktoré patria z hľadiska viacerých kritérií medzi špičku vo svete. Sedem storočí skúseností v minciarstve nám umožňuje vyrábať široké portfólio produktov v najvyššej kvalite a uspokojovať tak zákazníkov po celom svete.
V roku 2014 Mincovňa Kremnica zaradila do svojej výroby aj špeciálnu ceninovú tlač.
Od roku 2019 je otvorená podniková predajňa v Banskej Štiavnici, od roku 2023 aj v Bratislave.
ID: 2835358  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 650 EUR/mesiac