150 volných miest - Operátorka vo výrobe /doprava zdarma / ubytovanie

Miloš Kovár - Personálna agentúra Mamut

Šaľa/Veča smer Duslo Nitra, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.04.2014
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 600 EUR/mesiac, UVEDENÁ MZDA JE V ČISTOM !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátorka vo výrobe pre elektrotechnický priemysel.
- výroba televízorov.
- Skrutkovanie, lepenie,
- ide o prácu prevažne pre ženy.
- Nástup možný po osobnom pohovore ihneď.
- Dvojzmenná 12h a 8h pracovná doba. Podľa potreby vo výrobe.
- Hodinová mzda 2,3€/hodina v čistom.
- Prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou.
- Miesto výkonu práce je len V ŠAĽA/VEČA .
- Ostatne Mestá sú len pre informáciu verejnosti pre pripad ubytovania.
- Príspevok na dopravu je do 30€/mesiac.
- Zabezpečujeme aj ubytovanie.
- Doprava zdarma je z Nitry smer Šaľa.
-Životopis aj s fotkou prosim posielajte na [email protected]

Ubytovanie zabezpečené
Doprava zdarma z Nitry smer Šaľa
Stravné lístky
Zálohy každý piatok

V prípade, že Vás pracovná pozícia nezaujala aj v takom prípade kontaktujte našich pracovníkov mailom a pýtajte sa na iné voľné pozície.

Bližšie informácie budú poskytnuté pri telefonickom pohovore !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Silná medzinárodná spoločnosť v oblasti výroby a distribúcie elektrotechnických súčiastok pre kompletizáciu výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť

P.A.Mamut s.r.o., Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1719122  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 600 EUR/mesiac, UVEDENÁ MZDA JE V ČISTOM !!!