Operátorka vo výrobe, doprava zdarma, ubytovanie

Miloš Kovár - Personálna agentúra Mamut

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Šaľa/Veča, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Senica, Skalica, Trnava, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): 510 - 600 EUR/mesiac
    UVEDENÁ MZDA JE V ČISTOM !!!
  • Termín nástupu: 21.03.2013
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Operátorka vo výrobe pre elektrotechnický priemysel. Jedná sa o prácu určenú prevažne pre ženy. Nástup možný po osobnom pohovore ihneď. Dvojzmenná 12h pracovná doba od pondelka do štvrtku a dvojzmenná pracovná doba 8h piatok a sobota, hodinová mzda 2,3€/hodina .Mzda je uvádzaná v čistom. Prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou.Práca sa nachádza V Šali časť Veča. Doprava zdarma je z Nitry smer Šaľa.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel

Silná medzinárodná spoločnosť v oblasti výroby a distribúcie elektrotechnických súčiastok pre kompletizáciu výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

P.A.Mamut s.r.o., Personálna agentúra Pamamut@gmail.com

0948290200 p.Kovár

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
V prípade, že Vás pracovná pozícia nezaujala aj v takom prípade kontaktujte našich pracovníkov mailom a pýtajte sa na iné voľné pozície.

Bližšie informácie budú poskytnuté pri telefonickom pohovore !
0902797525, 0948290200
Adresa spoločnosti
PERSONÁLNA AGENTÚRA MAMUT
Špitalska 2 Zobraziť na mape
94901 Nitra
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke