Čašník/servírka

Miloš Hromada - HOSTINEC u HROMADOV

Miesto práce
Rajecká Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.10.2018
900,- € - 1100,- / mesiac v hrubom ( t.j. nástupný plat 3,50 € na hodinu v čistom, po zaučení 4,- € na hodinu v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha, predaj, postupne práca za barom ( čapovanie, príprava domácich malinoviek, jednoduchá barmanská práca, práca baristu - príprava výberovej kávy, domácich čajov...). Barmanské ani baristické skúsenosti na začiatok nepožadujeme. Záujemcov zaškolíme. Ďalej pomocné a prípravné práce.

Ubytovanie zdarma, možnosť prispôsobiť pracovné smeny, dotované stravovanie, práca s dôrazom na kvalitu, možnosť nadobudnutia nových skúseností a platového rastu, práca v rodinnom podniku s 22 ročnou históriou a skúsenosťami v oblasti gastronómie.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o nás nájdete na:

www.uhromadov.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch,

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Priateľské a profesionálne vystupovanie, spoľahlivosť, záujem o prácu čašníka/barmana/baristu, ochota zvládnuť zaučenie a naučiť sa nové zručnosti, tímová práca.

Rodinný podnik s malým ubytovaním v Rajeckej Lesnej ( prevádzka so zameraním na domácu a miestnu kuchyňu, poctivú pizzu, prípravu domácich čajov, limonád a výberovej kávy), okrajovo cateringové služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3142612  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,- € - 1100,- / mesiac v hrubom ( t.j. nástupný plat 3,50 € na hodinu v čistom, po zaučení 4,- € na hodinu v čistom)