Logo Mileware, s.r.o.

Medior Developer C/C++ pre iOS/Android

Mileware, s.r.o.

Bratislava IV, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
3 000 EUR/mesiacKonečná mzda je závislá len od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný a ambiciózny developer, ktorý má chuť učiť sa nové postupy a technológie a neustále si rozširovať doterajšie vedomosti? Máš rád príjemné pracovné prostredie, kde celý tím je jednou veľkou rodinou? Chceš nás aj ty naučiť niečo nové? Máš nápady na zaujímavú appku?

Buď súčasťou vývoja mobilných aplikácií od GUI až po aplikačnú logiku. Ak vieš programovať v progresívnom jazyku C++ a chceš sa podieľať sa na návrhu a analýzach riešení pre našich spokojných terajších aj budúcich klientov, ozvi sa nám. Radi ťa privítame v našom tíme.

- výhodné platové ohodnotenie závislé len od tvojich zručností a skúseností, bez akýchkoľvek mzdových limitov
- flexibilný pracovný čas, po tréningu možnosť pracovať aj formou home office
- prácu na zaujímavých aplikáciách a projektoch pre klientov, ktorý patria k lídrom na trhu
- práca s top developerskými technológiami
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- skvelé pracovné podmienky v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vedomosti a skúsenosti s C++ na úrovni Medior
- znalosť základných programovacích techník a logické myslenie :-)
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- ochota učiť sa nové postupy a technológie
- zodpovednosť
- výhodou je skúsenosť s vývojom aplikácií pre mobilné zariadenia (iOS / Android) a programovaním v Swift / Objective C / Java v prostredí Xcode alebo Android Studio, nie je však podmienkou

Sme lídrom vo vývoji mobilných appiek pre platformy iOS a Android. Naši spokojní klienti patria aj vďaka našej profesionálnej práci k lídrom vo svojich trhových segmentoch. Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu a nauč sa niečo nové.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľuboš Macko
E-mail: poslať životopis
ID: 4818593  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac