Office manager/ zástupca pobočky

Milan Žemla - oblastný riaditeľ pre Brokeria, a. s.

Miesto práce
Lučenec, Detva,
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovateľská činnosť na finančnom trhu v prospech klienta, vypisovanie zmlúv a tlačív, práca s vnútropodnikovým systémom, telefonická komunikácia s inštitúciami (banky, poisťovne, správcovské spoločnosti, stavebné sporiteľne), komunikácia s klientmi, archivácia dokumentov. Zapracovanie nových spolupracovníkov.

flexibilná pracovná doba, neobmedzená výška príjmu, kvalifikované zaškolenie a zapracovanie, možnosť garantovaného postupu v kariére, objektívne informácie z celého finančného trhu, práca výlučne v kancelárií v mladom a dynamickom prostredí, možnosť podieľať sa na celkovom zisku firmy. Bezkonkurenčné podmienky finančného ohodnotenia a kariérneho rastu.

Vopred ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem. Údaje ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme o zasielanie životopisov v elektronickej forme na adresu: milan.zemla1@gmail.com a uveďte aj Váš telefonický kontakt a miesto výkonu práce . Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.7.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, zodpovednosť, korektnosť, dochvíľnosť, diskrétnosť, chuť na sebe pracovať.

Na základe dlhoročných skúseností lídrov na finančnom trhu tvoríme budúcnosť pre našich spolupracovníkov a klientov, zároveň lámeme predsudky o finančných sprostredkovateľoch komplexnosťou portfólia a kvalitou poskytovaných služieb. Zaoberáme sa poskytovaním odborných informácií a sprostredkovateľskou činnosťou na finančnom trhu v sektoroch poistenia alebo zaistenia, kapitálového trhu, doplnkového dôchodkové sporenia, prijímania vkladov, poskytovania úverov, starobného dôchodkového sporenia a zároveň optimalizáciou výdavkov retail/businnes klientov a tvorbou aktív, vypracovaním finančných plánov a bezplatným auditom zrealizovaných produktov. Registrácia v NBS cez Samostatného finančného agenta: Brokeria, a. s. www.brokeria.sk

Adresa spoločnosti

Milan Žemla
Záhradná 11/13
962 12 Detva

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2714592   Dátum zverejnenia: 2.6.2017