Komplexné poskytovanie finančných služieb s garantovaným kariérnym rastom

Milan Žemla - oblastný riaditeľ Brokeria, a. s.

Miesto práce
Lučenec, Detva, okres Detva, okres Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
21.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, neobmedzene

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sprostredkovateľská činnosť na finančnom trhu v prospech klienta, zapracovanie nových spolupracovníkov po absolvovaní manažérskeho vzdelávania,práca s vnútropodnikovým systémom, komunikácia s inštitúciami (banky, poisťovne, správcovské spoločnosti, stavebné sporiteľne), riešenie finančných plánov pre klientov a následná starostlivosť, zapracovanie na osobnostnom rozvoji.

flexibilná pracovná doba, neobmedzená výška príjmu, máme vyše 7 druhov príjmu, kvalifikované zaškolenie a zapracovanie, bezplatné vzdelávanie, možnosť garantovaného postupu v kariére za vopred určených podmienok, objektívne informácie z celého finančného trhu, práca výlučne v kancelárií v mladom a dynamickom prostredí, kvartálne odmeny, možnosť podieľať sa na celkovom zisku firmy. Bezkonkurenčné podmienky finančného ohodnotenia a kariérneho rastu.

Nesnívajte o svojom živote, ale žite svoje sny!! Vďaka bezkonkurenčnému postupu v kariére sa Vám z mesiaca na mesiac môže úplne zmeniť život o akom ste možno ani nesnívali.

Vopred ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem. Údaje ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme o zasielanie životopisov v elektronickej forme na adresu: [email protected] a uveďte aj Váš telefonický kontakt a miesto výkonu práce . Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, zodpovednosť, korektnosť, dochvíľnosť, diskrétnosť, chuť na sebe pracovať.

Hlavnou víziou spoločnosti Brokeria, a.s. je poskytovať trvalé a spoľahlivé služby v oblasti správy aktív a majetku. Za dobu existencie našej spoločnosti od r. 2016 patríme medzi top 10 najväčších sprostredkovateľov na Slovensku s unikátnym modelom vzdelávania.
ID: 2714592  Dátum zverejnenia: 20.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, neobmedzene