Záhradníci

Milan Saskovic, OSC Personal

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
júl
Mzdové podmienky (brutto)
1450Eur mesačne čisté

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme záhradníkov a záhradníčky na práce ako sú zalievanie, kontrola zdravia stromov, kosenie trávnika, výsadba záhrad na kľúč a pod. Nie je nutná nemčina, práca je vhodná aj pre študentov na leto ale prijmeme aj pracovníkov na stály pracovný pomer.
Minimálna dĺžka pobytu je 2 mesiace.

- nie je nutná znalosť nemčiny nakoľko máte každé ráno pridelenú prácu našim pracovníkom, ktorý hovorí slovensky/maďarsky
- pracuje sa na pracovnú zmluvu - prvé tri mesiace ste zamestnancom našej spoločnosti, potom sa stávate kmeňovým zamestnancom spoločnosti
- všetky odvody sú plne hradené našou spoločnosťou - sociálne, zdravotné
- nárok na dovolenku podľa zákona
- 13 a 14. plat
- prijímame 45 pracovníkov s termínmi nástupu v priebehu júla v 10 - 15 členných skupinách

Pracovné miesto je obsadzované prostredníctvom výberového konania. Výsledky výberového konania budú oznámené prostredníctvom emailu. Po podpise pracovnej zmluvy zamestnanec platí 89Eur za administráciu. SPROSTREDKOVATEĽSKÝ POPLATOK NEPLATÍTE.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- ochota pracovať
- prax v odbore je samozrejme výhodou
- znalosť nemčiny takisto ale nie je primárne vyžadovaná
- hľadáme tímových pracovníkov, bezkonfliktných

Sme rakúska spoločnosť, ktorá zamestnáva slovenských, českých, poľských a maďarských občanov v Rakúsku na práce v stavebníctve, záhradníctve, upratovacích službách a opatrovateľstve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1479142  Dátum zverejnenia: 10.5.2013  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1450Eur mesačne čisté