Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár, Reštaurácia v Žiari nad Hronom

Milan Mišurda

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacMožné navýšenie v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Žiari nad Hronom radi prijmeme ďalšieho šikovného kuchára. Nástup možný okamžite alebo dohodou. V závislosti od skúseností samozrejme možné navýšenie mzdy. Varíme najmä klasickú slovenskú a maďarskú kuchyňu.
Pracovná doba Po-Pia 06:00 - 15:00.
Príplatky za oslavy, akcie a objednávky.

- Príplatky za oslavy, akcie a objednávky.
- Možne navýšenie mzdy v závislosti od skúseností

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme najmä skúsených kuchárov.
Sme ochotní aj zaučiť začínajúcich vyučených kuchárov.

Reštaurácia Stanica v Žiari nad Hronom funguje nepretržite už 30 rokov. Máme stálych zákazníkov z celého Slovenska, ktorí sa ku nám aj po rokoch radi vracajú. Sme preslávení výbornou slovenskou kuchyňou za priateľné ceny.
ID: 4724820  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac