Stolár

Milan Lonc - Lomi

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavova 42/726, 01001 Žilina
  • Ponúkaný plat (brutto): veľmi dobré platové podmienky
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Príjmeme samostatného stolára do výroby nábytku.Môže byť aj nevyučený,ale s patričnou praxou.Možnosť dobrého zárobku,za slušnú prácu - slušná odmena.Pri spokojnosti a zodpovednosti platový rast istý.Len pre vážnych záujemcov!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť sa od roku 1990 zaoberá výrobou nábytku, kuchynských liniek na mieru, postelí a sedacích súprav a predajom svojich výrobkov v sieti vlastných predajni po celom Slovensku
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva, výroba nábytku
poslať životopis na mailovú adresu : zilina@lomi.sk,po výbere pozvanie na osobný pohovor
Hviezdoslavova 42/726 Zobraziť na mape
01001 Žilina
ID: 1080088   Dátum zverejnenia: 4.6.2012
Lokalita: Žilina
Pozícia: Stolár
Spoločnosť: Milan Lonc - Lomi
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Stolár